,خبر" />اما از نظر خود من این ویژگی ها دلیل محبوبیت دینی حرف آخر به عنوان بهترین منبع دینی کنکور نیست بلکه نتیجه هایی که با کمک این پکیج کسب شده است باعث محبوبیت آن و شناخته شدن به عنوان بهترین منبع دین و زندگی کنکور می باشد که در ادامه بخشی از مصاحبه رتبه های برتری که توانستند این درس را در کنکور 100 بزنند مشاهده خواهید کرد. در قسمت بالا می توانید مصاحبه با تعدادی از رتبه های برتری که موفق به کسب درصد صد در دین و زندگی کنکور شدند را مشاهده کنید و در این ویدیو ها این افراد به صورت کامل توضیحاتی که توانستند دینی کنکور را با کمک آن صد بزنند مشاهده خواهید کرد. منبعی که هر سال تطابق 100 درصد با سوالات کنکور داره و هیچ کدوم از این ها شعار یا تبلیغات نیست بلکه در ادامه خودتان مشاهده خواهید کرد. از اولین کلمه شروع هر درس گرفته تا بحث های “تدبر”، مطالب پاورقی، اندیشه و تحقیق ها به هیچ چیزی رحم نکنید. ضریب دین و زندگی در کنکور 3 می باشد اماااااا به هیچ وجه گول ضریب دروس را در تعین اهمیت دروس نخورید.

اینجا یکی از نکات رسیدن به درصد بالا در مورد دین و زندگی را به شما عربی حرف اخر آموزش خواهم داد. نکاتی که اینجا توضیح دادم چند قسمت برای رسیدن به درصد 100 در دینی کنکور نمونه تدریس های اجی مجی بود. در مقاله بودجه بندی ریاضی کنکور به صورت مفصل این موضوع را توضیح داده ام و می توانید مطالعه کنید. هر درس رو که خوندید و مراحل بالا رو انجام دادید بعد یک جلسه به عنوان یک مدرس سعی کنید که اون درس رو بدون جزوه و کتاب برای خودتون توضیح بدید. شاید برایتان جالب باشد تا بدانید این درس تفاوت بسیار بارزی با زمان هایی که فقط به صورت حفظی می توانستید به آن پاسخ بدهید دارد. اما در این میان چطور بتوانید به پاسخ سوالات کمتر از زمان متعارف داده شده برای این درس برسید، به طور مثال جای 20 دقیقه پاسخگویی به سوالات این مقدار رو به 12 دقیقه برسانید. سوال را علامت بزنید و در انتها اگر زمان باقی ماند دوباره به سراغ این نوع سوالات برگردید. در این سبک از بودجه بندی کنکور دینی سال دهم 8 تست از سوالات کنکور معادل 32 درصد از کل سوالات دینی کنکور، دینی یازدهم 9 تست معادل 36 درصد از کل سوالات و همچنین دینی سال دوازدهم 8 تست معادل 32 درصد از کل سوالات دینی کنکور را به خود اختصاص می دهند.

سری قبل در یکی از مقالات بودجه بندی دین و زندگی کنکور حرف اخر را معرفی کردیم. متاسفانه یکی دیگر از مشکلاتی که داوطلبان دارند این است که می گویند دین و زندگی کنکور بسیار ساده است و رسیدن به درصد 100 کاری بسیار سهل می باشد این گونه افراد سخت در اشتباهند چرا که فقط در سال 97 تنها کسانی که به درصد 100 رسیدند فقط 2 نفر بوده است! در ضمن در انتها مقاله مصاحبه با افرادی که موفق به رسیدن به درصد 100 دین و زندگی کنکور شدند را نیز می توان مشاهده کنید جالب است بدانید تمامی این افراد به طور میانگین فقط در 7 دقیقه موفق به کسب درصد 100 شده اند. منبعی که صفر تا صد دین و زندگی را به صورت تصویری و با کمک انیمیشن آموزش داده است و همین ویژگی باعث شده است تا داوطلب نیاز به حفظ یک کلمه هم از دین و زندگی کنکور نداشته باشد. چرا؟ چون درصد هایی که در زیست شناسی کسب می شود حدود 5 برابر بهتر از درصد هایی است که در ریاضی کسب می شود و همین موضوع باعث ایجاد انحراف معیار در ریاضی شده است. در این میان عده ای هم وجود دارند که از اعتماد به نفس نسبتا پایینی دارند و احساس می کنند که رسیدن به درصد 100 در دروس کار آنها نیست.

همین موضوع ثابت کرد که دینی آنگونه که به نظر می رسد حفظی نیست. با مطالعه اصولی و روش صحیح مطالعه دینی کنکور قسمت عمده ای از مسیر چگونه دینی کنکور را صد بزنیم، پیموده میشود. قسمت قبلی که برای 100 زدن دینی معرفی کردم شامل کالبد شکافی کتاب ها بود و در این قسمت هر چیزی که مطالعه می کنید باید به صورت خلاصه در داخل جزوه خود بنویسید. دومین نکته در مورد ویژگی آموزش شهودی دینی کنکور توسط دینی حرف آخر و با تدریس استاد یوسفیان پور جلوگیری از فراموشی زود هنگام می باشد زیرا مطالب در نمیکره راست مغز جای خواهد گرفت که مدت زمان ماندگاری در این نیمکره چندین برابر بیشتر از نیمکره چپ می باشد. امروز هم به یک بررسی مختصر در مورد دینی کنکور خواهیم پرداخت. امروز در سایت حرف آخر مفصل درباره این موضوع با شما صحبت خواهیم کرد. دوستان خوب و دوست داشتنی ممنونم از اینکه تا اینجای کار این مقاله رو مطالعه کردید و امیدوارم نکات بالارو به خوبی تونسته باشید یادبگیرید و استفاده کنید. حال از روی چه چیزی قرار است مرور کنید؟ واقعا حوصله دارید اینقدر زمان بزارید؟

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد قیمت پکیج های حرف آخر لطفا به بازدید از وب سایت ما.